Category Archives: Site Duyuruları

Seherbaz.com duyurularını bu kategoride bulabilirsiniz.

Seherbaz.com Facebook’ta!

Published by:

Seherbaz_Like_Sqr

Öncelikle yeni sunucularımıza taşındığımızı ve mobil cihazlar dahil erişim sorununu tamamen ortadan kaldırdığımızı bildirmekten mutluluk duyarız!

Seherbaz.com olarak teknik konularımızı hallettiğimize göre sizlere daha çok içerik sunmaya odaklanabiliriz!

Bu atağımızın bir parçası olarak sizlerle olan etkileşimimizi artırmak için varolan Twitter hesabımızın (@seherbaz.com) yanına bir de Facebook sayfamızı ekledik!

Facebook sayfamıza www.facebook.com/seherbazcom/ üzerinden ulaşabilirsiniz. Sayfamızı öncelikle beğenmeniz ve keyifle takip etmeniz bizleri çok mutlu edecektir! Sitemize eklenen her içeriğin öncelikle buraya eklendiğini ardından size duyurmak için sosyal hesaplarımızda duyurduğumuzu da bir kez daha hatırlatmak isteriz. O nedenle orijinal www.seherbaz.com’a her zaman davetlisiniz!

Yeni içeriklerimizle görüşmek üzere, sihirle kalın!

Muziplik yeniden başlıyor!

Published by:

Seherbaz-S

Harry Potter ile yatıp Harry Potter ile kalktığımız yıllarda Seherbaz ile yolun kesiştiyse eğer, sana bu büyülü dünyadan sayfalar dolusu içeriği, haberleri, çevirileri, resimleri, videoları nasıl gecemizi gündüzümüze katarak ulaştırmaya çalıştığımızı hatırlıyor olmalısın. Bunca yılda biriken bu çok kıymetli içerik boşa gitmemeli! İşte biz bu yıllar içinde hazırladığımız yüzlerce sayfaya sığmayacak içeriği yeniden bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Şayet başarabilirsek; kitaplardan filmlere, karakterlerden yönetmenlere, ansiklopedilerden yazara dair yıllar içerisinde hazırladığımız, çevirdiğimiz, derlediğimiz onlarca belki yüzlerce içerik yeniden ziyaretinize açılmış olacak. Bu sayede hem o günlere dönmek isteyenler, hem de Harry Potter ile yeni tanışanlar kitap dışında uğrayabilecekleri ikinci bir ev bulmuş olacaklar.

Bu arada bizi Twitter hesabımızdan da takip edebilirsiniz. Böylece sitemize yeni bir haber ya da içerik eklendiğinde kolaylıkla haberdar olabilirsiniz!

Bizden haber bekleyin.