Category Archives: Harry Potter Ürünleri

Harry Potter dünyasıyla ilgili çıkan ürünlerin tamamıyla ilgili haberleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Alivan’s: Gerçek Ahşaptan El Yapımı Asalar!

Published by:

alivans

Evet hiçbirimiz Ollivanders ile aynı dünyada yaşamadığımızı iddia etmiyoruz ancak kabul edelim ki şimdiye kadar Diagon Yolu’nun girişini bulamadık. Peki asasız mı kalacağız? Hayır!

Alivan’s birbirinden güzel el yapımı, gerçek ahşap asa koleksiyonu sunuyor! Asa yapım aşamasından asaların özelliklerine her ayrıntıyı bulabileceğiniz güzel de bir internet sitesi hazırlamış durumdalar.

Tamam kabul ediyoruz asalar biraz pahalı ancak Amerika’dan dünyanın her yerine gönderim yaptıklarını öğrenmek çok güzel. Dünyanın neresine gönderirlerse göndersinler kargo ücretinin de 19 dolar olduğunu söylüyorlar. Asa fiyatları ise değişmekle birlikte 20 dolardan 145 dolara kadar değişiyor. Yani ortalama bir asanın kargo ücreti de dahil olmak üzere ülkemize 115 TL gibi bir ücret karşılığında geleceğini söyleyebiliriz.

Biz bir sipariş verdik mi ya da denedik mi? Hayır. Fakat düşündük ki bu haberi size vermeliyiz, sonuçta birileri doğum günü hediyesi olarak Pottercı arkadaşına eşsiz bir hediye almak isteyebilir, neden olmasın?

Ayrıca bizi Amerika’dan takip eden ziyaretçilerimize mutlulukla duyurmak isteriz ki site her ay bir şanslı ziyaretçine ücretsiz asa hediyesi veriyor! Bunun için yapmanız gereken şey ise bu linke tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki başvuru formunu doldurmak!

Geri kalan tüm koleksiyonu ise bu linke tıklayarak ulaşabileceğiniz Alivan’s sayfasında görebilirsiniz!

Harry Potter Boyama Kitabı Çıktı! Ücretsiz Bir Sayfa Bizi Bekliyor!

Published by:

HPColoring_Sample_Page

Harry Potter’ın ilk resmi boyama kitabının Kasım’da çıkacağını buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizde duyurmuştuk.

Gün geldi çattı ve kitap İngiltere’de satışa çıktı. Yurt dışından sipariş etmek isterseniz buraya tıklayarak Amazon üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kitap Türkiye’ye gönderilebilir olarak listelenmiş durumda. Fiyatı ise 8,99 Pound yani yaklaşık 40 Türk Lirası yapıyor. Ancak bunun üzerine 20 lira civarında bir kargo ücreti ödemeyi de göze almanız gerekiyor. Bu da bize kitap keşke Türkiye’de de satışa çıksa dedirtiyor, ancak bu konuda elimize ulaşan bir haber henüz yok.

Haberimizle ilgili asıl sevindirici olan şey ise kitabın çıkmasının şerefine ücretsiz indirilebilir bir sayfanın bizleri bekliyor oluşu! Evet şimdi gerçekten çıkarın kalemleri boyama yapıyoruz!

Pottermore’un yayınladığı indirilebilir örnek boyama sayfasını bu linke tıklayarak indirebilir ve boyamanın rahatlatıcı atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz!

Haber resminde de görebileceğiniz gibi biz canımızın istediği şekilde boyamaya başladık bile!

Çıkarın Kalemleri Boyama Yapıyoruz!

Published by:

Harry Potter Resmi Boyama Kitabı

Boyama kitapları çocuklar için her zaman eğlenceli ve öğretici olmuştur. Hatta son zamanlarda büyüklerin de aynı çocuklar gibi boyama kitaplarına merak saldıklarını görmüşsünüzdür. Kitapçılar, yetişkinler için çıkarılan boyama kitaplarıyla doldu taştı.

Ancak birazdan haberini vereceğimiz boyama kitabı, biz Harry Potter hayranlarının sahip olmak isteyeceği en iyi boyama kitabı olacaktır eminiz ki! Çünkü ilk resmi Harry Potter Boyama Kitabı çıkmak üzere. Büyük boyuttaki kapak resmi ise haberin devamında!

Continue reading