Category Archives: Potter List

Potter List listelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Potter List: 7 Maddede Harry Potter Sonrası Normal Hayata Dönüş Rehberi!

Published by:

normal_life_featured

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları’nın son sayfasını da çevirdiyseniz eğer, büyük ihtimalle içinizi kasıp kavuran değişken bir duygu durumundasınızdır.

Yedi kitap boyunca Harry Potter dünyasından birçok karakteri tanıdınız ve sevdiniz. Hikâye aktıkça, onlarla eğlendiniz, onlarla ağladınız ve onların destansı mücadelesine katıldınız.

Ama şimdi size “gerçeklik” diye adlandırdığımız şey için bu muhteşem kurgu dünyasını bırakın diyorlar. O halde haydi bu boşlukla nasıl mücadele edeceğimize yönelik taktiklere bir göz atalım.

Sizleri yepyeni Potter List içeriğimizle buluşturuyoruz. Haydi haberin devamını okumaya!

Continue reading

Potter List: 8 Maddede Neden McGonagall Görebileceğiniz En İyi Yönetici Olurdu?

Published by:

mcgonagall_featured

Daha önce görmediklerimizi gösteren, duymadıklarımızı duyuran Pottermore’dan listeler gelmeye devam ediyor. Bizim de Potterlist adını verdiğimiz serimizin ikinci listesinde hepimizin sevgilisi Profesör McGonagall’a yer veriyoruz!

Şimdi sizlere kitaptan alıntılarla McGonagall gibi bir patronunuz olsa nasıl olurdu onu göstereceğiz. Haberin devamını okuduğunuzda siz de bize hak vereceksiniz ki McGonagall gibi bir patron, sahip olabileceğiniz en iyi patron olurdu.

Haydi haberin devamına!

Continue reading

Potter List: 7 Maddede Görünmezlik Pelerini’nin Ortaya Çıktığı Anlar!

Published by:

Gorunmezlik_Pelerini_featured

Gün geçtikçe Pottermore ile daha çok haşır neşir oluyoruz ve sizlere çok daha eğlenceli içerikleri çevirmek için uğraşıyoruz.

Şimdi başladığımız seri ise Potter List! Gerçi sanırız ki ismini biz uydurduk!

İnternette hemen hepimizin çok sevdiği ve okumaya doyamadığımız “liste” tarzını Harry Potter ile buluşturan bu serimizi çok seveceğinizden eminiz!

O zaman hiç beklemeden Görünmezlik Pelerini işe başlıyoruz ve sizi Görünmezlik Pelerini’nin ortaya çıkarak Harry’nin yardımına koştuğu 7 güzel sahneyi kitaptan alıntılarla okumak için haberin devamına bekliyoruz!

Bu ve bundan sonra eklenen tüm Potter List sayfalarını ayrıca sol menüde tek bir başlık altında bulabilirsiniz.

Continue reading