Daily Archives: 11/05/2015

Harry Potter Boyama Kitabı Çıktı! Ücretsiz Bir Sayfa Bizi Bekliyor!

Published by:

HPColoring_Sample_Page

Harry Potter’ın ilk resmi boyama kitabının Kasım’da çıkacağını buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizde duyurmuştuk.

Gün geldi çattı ve kitap İngiltere’de satışa çıktı. Yurt dışından sipariş etmek isterseniz buraya tıklayarak Amazon üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kitap Türkiye’ye gönderilebilir olarak listelenmiş durumda. Fiyatı ise 8,99 Pound yani yaklaşık 40 Türk Lirası yapıyor. Ancak bunun üzerine 20 lira civarında bir kargo ücreti ödemeyi de göze almanız gerekiyor. Bu da bize kitap keşke Türkiye’de de satışa çıksa dedirtiyor, ancak bu konuda elimize ulaşan bir haber henüz yok.

Haberimizle ilgili asıl sevindirici olan şey ise kitabın çıkmasının şerefine ücretsiz indirilebilir bir sayfanın bizleri bekliyor oluşu! Evet şimdi gerçekten çıkarın kalemleri boyama yapıyoruz!

Pottermore’un yayınladığı indirilebilir örnek boyama sayfasını bu linke tıklayarak indirebilir ve boyamanın rahatlatıcı atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz!

Haber resminde de görebileceğiniz gibi biz canımızın istediği şekilde boyamaya başladık bile!

Fantastik Canavarlar’dan İlk Kareler Geldi!

Published by:

fantastic-beasts-05

Gün geçmiyor ki Fantastik Canavarlar üçlemesinin ilk filminden yeni bir haber düşmesin!

Daha dün Fantastik Canavarlar’ın resmi logosu yayınlandı diye duyurmuşken şimdi de setten ilk fotoğraflar geldi. İtiraf etmeliyiz ki Harry Potter’ın her yeni filmi öncesinde tattığımız o tanıdık duyguyu yine içimizde hissettik. Yepyeni bir maceradan ilk kareleri yayınlamak inanılmaz heyecanlı!

Entertainment Weekly’nin yayınladığı ilk karelerde Newt Scamander’ı canlandıracak Redmayne ile rol arkadaşları Katherine Waterston, Alison Sudol ve Dan Fogler görünüyor.

Bu arada EW’nin yazdığına göre film Hogwarts’a benzer bir Amerikan büyücülük okulunda geçecek ve bu okul da Sihir Bakanlığı’na benzer Amerikan Büyücü Konseyi’ne bağlı olacak ki ilk fotoğrafta Newt Scamander’ın bu konseyin binasında olabileceği düşünülüyor.