Daily Archives: 11/09/2015

Dumbledore Fantastik Canavarlar’da Mı?

Published by:

ew

Entertainment Weekly’nin Fantastik Canavarlar filmini yakın takibe aldığı son sayısı günlerdir biz hayranların gündemini meşgul ediyor. Hakkı var zira filmin setinden ilk fotoğrafları da bu sayede edindik ve heyecanımız katbekat arttı.

Filmin daha önce tanımadığımız yüzler etrafında döneceğini biliyoruz ama tanıdık bir iki isim nedeniyle heyecanlanmak için de yeterli sayıda sebebimiz var o da şu ki dergide geçen bir satırda “Fantastik Canavarlar’daki bir diyalogda daha önce duyduğunuzu düşündüğümüz Dumbledore adında bir adamın ismi de geçiyor” bilgisinin bizimle paylaşılması!

Dumbledore’un 1881 yılında doğduğunu göz önünde bulundurursak filmin geçtiği 1926 yılında 45 yaş civarında olmalı. Belki ilk macerada yer almayacak ancak filmde Newt Scamander’ın hangi macerasında ne şekilde geçeceğini ve rolü kimin canlandıracağını şimdiden merak ediyoruz!

Alivan’s: Gerçek Ahşaptan El Yapımı Asalar!

Published by:

alivans

Evet hiçbirimiz Ollivanders ile aynı dünyada yaşamadığımızı iddia etmiyoruz ancak kabul edelim ki şimdiye kadar Diagon Yolu’nun girişini bulamadık. Peki asasız mı kalacağız? Hayır!

Alivan’s birbirinden güzel el yapımı, gerçek ahşap asa koleksiyonu sunuyor! Asa yapım aşamasından asaların özelliklerine her ayrıntıyı bulabileceğiniz güzel de bir internet sitesi hazırlamış durumdalar.

Tamam kabul ediyoruz asalar biraz pahalı ancak Amerika’dan dünyanın her yerine gönderim yaptıklarını öğrenmek çok güzel. Dünyanın neresine gönderirlerse göndersinler kargo ücretinin de 19 dolar olduğunu söylüyorlar. Asa fiyatları ise değişmekle birlikte 20 dolardan 145 dolara kadar değişiyor. Yani ortalama bir asanın kargo ücreti de dahil olmak üzere ülkemize 115 TL gibi bir ücret karşılığında geleceğini söyleyebiliriz.

Biz bir sipariş verdik mi ya da denedik mi? Hayır. Fakat düşündük ki bu haberi size vermeliyiz, sonuçta birileri doğum günü hediyesi olarak Pottercı arkadaşına eşsiz bir hediye almak isteyebilir, neden olmasın?

Ayrıca bizi Amerika’dan takip eden ziyaretçilerimize mutlulukla duyurmak isteriz ki site her ay bir şanslı ziyaretçine ücretsiz asa hediyesi veriyor! Bunun için yapmanız gereken şey ise bu linke tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki başvuru formunu doldurmak!

Geri kalan tüm koleksiyonu ise bu linke tıklayarak ulaşabileceğiniz Alivan’s sayfasında görebilirsiniz!