Çıkarın Kalemleri Boyama Yapıyoruz!

Boyama kitapları çocuklar için her zaman eğlenceli ve öğretici olmuştur. Hatta son zamanlarda büyüklerin de aynı çocuklar gibi boyama kitaplarına merak saldıklarını görmüşsünüzdür. Kitapçılar, yetişkinler için çıkarılan boyama kitaplarıyla doldu taştı.

Ancak birazdan haberini vereceğimiz boyama kitabı, biz Harry Potter hayranlarının sahip olmak isteyeceği en iyi boyama kitabı olacaktır eminiz ki! Çünkü ilk resmi Harry Potter Boyama Kitabı çıkmak üzere. Büyük boyuttaki kapak resmi ise haberin devamında!

Şu an Amazon’dan ön sipariş verilebilen kitabın 24 Kasım tarihinde gönderilmeye başlanacağı belirtilmiş ve fiyat olarak 15.99 USD (yaklaşık 48 TL) belirlenmiş.

Kitabın ülkemizde çıkıp çıkmayacağı ile ilgili araştırmalarımıza başladık, herhangi bir gelişme olursa buradan duyuracağımızdan emin olabilirsiniz.

Kitabın açıklamasına göre, Dobby’den bebek Norbert’a biz Harry Potter hayranlarının beğeniyle karşılayacağı filmden kareler, karakterler, fantastik canavarlar ve daha bir çok obje boyanmayı bekliyor olacak!

Kitabın Scholastic tarafından yayınlanan kapağında; Hedwig, Şahgaga, Dobby, Quidditch seti, Altın Snitch ve Nimbus 2000 görünüyor.

Kapağın büyük boyutuna aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.